Tek ürünlük yada kurumsal web sitesine ihtiyacınız var ise hızlı ve kaliteli çözüm üretiyoruz sizler için.Kurumsal bir görünüm için çoklu sayfaya gerek yok 5 sayfada neler yaptığınızı daha rahat göstermenize imkan sunuyoruz. Önceden tasarladığımız HTML5 tasarımlar ile hızlı bir şekilde sitenizi yayına alıyoruz.
Web Tasarım Paketleri
Profesyonel web tasarım paketimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz ile karşılıklı görüşmelerimiz ve istekleri doğrultusunda projelendirilerek fiyatı belirlenir.

1).Web sayfanızı tasarım aşamasında demo olarak online takip edebilirsiniz

2).Projelendirilmiş olan çalışmalar için yapılan taslaklar üzerinde birlikte değişikliklere gidilir

3).Arama motorları için kolay bulunabilirlik için gerekli çalışmaları yaparız

4).Verilerin tarafımıza veriliş süresine bağlı olarak en kısa zamanda sonuca ulaşabilirsiniz.Web sitelerinde kullanılmak üzere ; Haber manşet modülü , arama modülü , duyuru modülü , ziyaretçi sayaç modülü , anket modülü , son eklenenler modülü , çok okunanlar modülü , döviz kuru modülü , iletişim modülü , haber bülteni modülü , google map modülü , insan kaynakları modülü , fotoğraf galerisi modülü , sosyal ağ paylaşım , kullanıcı giriş-kayıt modülü , mkale yorum modülü , arşiv modülü , reklam modülü , son dakika haber modülü gibi modüller vardır. Profesyonel web sayfası isteklerinde yukarıdaki modüller içinden seçebilir ve uygulamasını yaptırabilirsiniz.
0(553) 088 4509
Müşteri Hizmetleri
ÜRÜNLER
KURUMSAL
DESTEK SİSTEMİ
KISA YOLLAR
WEB YAZILIM

Kurumların kendilerini tanıtma ve kendini ifade etme araçları arasında ilk sıraya kuşkusuz ki artık internet siteleri oturmuştur. Diğer kitle iletişim araçlarıyla ölçülemeyen, masraflı ve etkileri tartışılabilir olan metotlardan farklı olarak, ulaşılabilir kitlenin tüm insanlar, hedef Lokasyon istenirse tüm dünya olduğunu göz önüne alırsak, neden bu kadar güçlü bir araç olduğu aslında kendiliğinden ortaya çıkar.
Hoş Geldiniz, Giriş Yapmadınız:))